Programma Sail 2010 per dag

Programma Sail 2010 per dag

Voor jullie even op een rijtje gezet, het hele programma van Sail van dag tot dag, handig he?

Locaties Sail Amsterdam 2010

De kern van activiteiten tijdens Sail is de Amsterdamse IJhaven. Verspreid over dit gebied vind je talloze podia en evenemententerreinen met een uiteenlopend programma. De evenementenlocaties voor Sail Amsterdam zijn als volgt:
Naam
Locatie
Tall Ships IJhaven
Varend Erfgoed IJhaven
Binnenstad Amsterdam Centrum Amsterdam
Hoofdpodium Kop Java Kop Javakade
Bogortuin ING Pirateneiland Javakade
Provincie NH Kinderpodium Bogortuin
Bogortuin Aquarena/Wal Bogortuin
Sailsation Wedstrijdgebied KNSM-eiland
Verbindingsdam Verbindingsdam
Lloydsplein Koepeltent Lloydsplein
Gedempte inst. Jongereneiland Gedempte Insteekkade
XXXS jongerenpodium Gedempte Insteekkade
IJ- en ijhaven IJhaven
IJplein Koepeltent IJplein
Loods 6 Surinamekade

Programma Sail 2010 – donderdag 19 augustus

10:00 – 15:00     SAIL-IN Parade, Tall Ships

10:00 – 15:00     SAIL-IN Parade, Varend Erfgoed

10:00 – 17:00     Ultieme piratenbeleving, Bogortuin ING Pirateneiland

10:00 – 23:00     Foto-expo, Verbindingsdam

10:00 – 15:00     SAIL-IN Parade, IJ- en ijhaven

11:00 – 18:00     Divers kinderprogramma, Provincie NH Kinderpodium

11:00 – 12:00     Grachtenfestival MEMO, Provincie NH Kinderpodium

11:00 – 22:30     5HarboursCityTour, Gedempte inst. Jongereneiland

11:00 – 18:00     Expo kunstenaars, Loods 6

11:30 – 17:00     Zeilactiviteiten voor kinderen, Bogortuin Aquarena/Wal

12:00 – 13:00     ROC Amsterdam, XXXS jongerenpodium

12:30 – 13:15     Stadsverhalenverteller, Provincie NH Kinderpodium

13:00 – 15:00     Saluut protocollair, Six Haven

13:00 – 22:15     Divers cultureel programma, Lloydsplein Koepeltent

13:00 – 22:15     Divers cultureel programma, IJplein Koepeltent

13:15 – 13:45     Tolhuistuin, XXXS jongerenpodium

14:00 – 15:00     Zingen over mooie dingen, Provincie NH Kinderpodium

14:00 – 15:00     SJA, XXXS jongerenpodium

15:00 – 16:00     Eric Vloeimans – SAIL Jazz Swing, Hoofdpodium Kop Java

15:00 – 16:00     Circus Kristal, Bogortuin Aquarena/Wal

15:30 – 16:15     Kapitein Winokio, Provincie NH Kinderpodium

16:00 – 17:00     Lijpe Chickies, XXXS jongerenpodium

17:00 – 18:15     SAIL Sing-Along, Hoofdpodium Kop Java

17:00 – 19:00     Chillen en loungen, Bogortuin ING Pirateneiland

17:00 – 17:30     HIT!, Provincie NH Kinderpodium

17:00 – 20:00     Wedstrijdblok: Skiffs, Sailsation Wedstrijdgebied

18:00 – 18:30     The Applejacks, XXXS jongerenpodium

19:00 – 22:30     Piraten strandfeest, Bogortuin ING Pirateneiland

19:00 – 19:45     Go Back to the Zoo, XXXS jongerenpodium

20:15 – 21:45     Concert Nationale Postcode Loterij, Hoofdpodium Kop Java

20:15 – 20:45     Dio, XXXS jongerenpodium

21:00 – 22:15     DJ Abstract, XXXS jongerenpodium

22:15 – 22:45     Vuurwerk, IJ- en ijhaven

Programma Sail 2010 – vrijdag 20 augustus

09:00 – 18:00     Rondje Ouderkerk, Varend Erfgoed

10:00 – 16:00     Tall Ships bezoeken, Tall Ships

10:00 – 19:00     Piratenbeleving en Götheborg open, Bogortuin ING Pirateneiland

10:00 – 23:00     Foto-expo, Verbindingsdam

10:30 – 15:30     Stadsverteller Karel Baracs, Tall Ships

11:00 – 18:00     Divers kinderprogramma, Provincie NH Kinderpodium

11:00 – 12:00     Grachtenfestival MEMO, Provincie NH Kinderpodium

11:00 – 13:00     Wedstrijdblok: Jeugdzeilen, Sailsation Wedstrijdgebied

11:00 – 22:30     5HarboursCityTour, Gedempte inst. Jongereneiland

11:00 – 13:00     Aquacorso, IJ- en ijhaven

11:00 – 18:00     Expo kunstenaars, Loods 6

11:30 – 17:00     Zeilactiviteiten voor kinderen, Bogortuin Aquarena/Wal

12:00 – 13:00     Het Jeugdsymfonie Orkest, Hoofdpodium Kop Java

12:00 – 22:15     Divers cultureel programma, Lloydsplein Koepeltent

12:00 – 13:00     ROC programma, XXXS jongerenpodium

12:00 – 22:15     Divers cultureel programma, IJplein Koepeltent

12:30 – 13:15     Kapitein Winokio, Provincie NH Kinderpodiu

13:00 – 16:00     Pieremachocheltocht, Binnenstad Amsterdam

13:00 – 17:00     Zuiderzeemuseum, Bogortuin Aquarena/Wal

13:00 – 14:00     DEMO Marine en KNRM, Sailsation Wedstridgebied

13:15 – 13:45     Dockzz, XXXS jongerenpodium

13:30 – 17:30     Circus Kristal, Bogortuin Aquarena/Wal

14:00 – 15:00     Meisje van de zee, Provincie NH Kinderpoium

14:00 – 16:00     Wedstrijdblok: Skûtsjesilen, Sailsation Wedstrijdgebied

14:00 – 15:00     SJA South East Finest, XXXS jongerenpoium

15:00 – 16:30     Crew Parade, Binnenstad Amsterdam

15:00 – 16:00     Giovanca – Sail-Jazz Swing, Hoofdpodium Kop Java

15:30 – 16:15     Kapitein Winokio, Provincie NH Kinderpodium

16:00 – 17:00     DEMO Marine en KNRM, Sailsation Wedstrijdgebied

16:00 – 17:00     Lijpe Chickies, XXXS jongerenpodium

17:00 – 18:15     SAIL Sing-Along, Hoofdpodium Kop Java

17:00 – 19:00     Chillen en loungen, Bogortuin ING Pirateneiland

17:00 – 18:00     SAIL Minidisco met DJ Rebelsa,     Provincie NH Kinderpodium

17:00 – 20:00     Wedstrijdblok: Skiffs, Sailsation Wedstrijdgebied

17:00 – 19:00     Aquacorso, IJ- en ijhaven

18:00 – 18:45     Jazz Juniors, XXXS jongerenpodium

19:00 – 22:30     Piratenstrandfeest met DJ’s & artiesten, Bogortuin ING Pirateneiland

19:00 – 19:30     Casablanca Connect, XXXS jongerenpodium

20:00 – 21:45     Concert Nationale Postcode Loterij, Hoofdpodium Kop Java

20:00 – 21:00     Lisa Lois, XXXS jongerenpodium

21:15 – 22:15     DJ Filthy Jerks, XXXS jongerenpodium

22:15 – 22:45     Vuurwerk, IJ- en ijhaven

Programma Sail 2010 – zaterdag 21 augustus

08:30 – 10:00     Kanosaluut, IJ- en ijhaven

09:00 – 18:00     Rondje Zaanse Schans, Varend Erfgoed

10:00 – 16:00     Tall Ships bezoeken, Tall Ships

10:00 – 19:00     Piratenbeleving en Götheborg open, Bogortuin ING Pirateneiland

10:00 – 23:00     Foto-expo, Verbindingsdam

10:30 – 15:30     Stadsverteller Karel Baracs, Tall Ships

11:00 – 18:00     Provincie NH Kinderpodium, Provincie NH Kinderpodium

11:00 – 11:45     Kapitein Winokio, Provincie NH Kinderpodium

11:00 – 13:00     Wedstrijden met vletten, Sailsation Wedstrijdgebied

11:00 – 22:30     5HarboursCityTour, Gedempte inst. Jongereneiland

11:00 – 13:00     Aquacorso, IJ- en ijhaven

11:00 – 18:00     Expo kunstenaars, Loods 6

12:00 – 13:00     Marinierskapel, Hoofdpodium Kop Java

12:00 – 17:00     Vlotten bouwen, Bogortuin Aquarena/Wal

12:00 – 22:15     Divers cultureel programma, Lloydsplein Koepeltent

12:00 – 13:00     ROC Amsterdam, XXXS jongerenpodium

12:00 – 22:15     Divers cultureel programma, IJplein Koepeltent

12:30 – 13:30     Prijsuitreiking Vette Vletten, Provincie NH Kinderpodium

13:00 – 13:30     Vlettenproject, Provincie NH Kinderpodium

13:00 – 17:00     Zuiderzeemuseum, Bogortuin Aquarena/Wal

13:00 – 14:00     DEMO Marine en KNRM, Sailsation Wedstrijdgebied

13:15 – 13:45     Dockzz, XXXS jongerenpodium

13:30 – 17:30     Circus Kristal, Bogortuin Aquarena/Wal

14:00 – 15:00     Grachtenfestival Tralala, Provincie NH Kinderpodium

14:00 – 16:00     Wedstrijdblok: Skûtsjesilen, Sailsation Wedstrijdgebied

14:00 – 15:00     SJA Studio West Showcase, XXXS jongerenpodium

15:00 – 16:00     Wouter Hamel – Sail-Jazz Swing, Hoofdpodium Kop Java

15:30 – 16:15     Kapitein Winokio, Provincie NH Kinderpodium

16:00 – 17:00     DEMO Marine en KNRM, Sailsation Wedstrijdgebied

16:00 – 16:30     Drumband ART-on-a-BOX, Verbindingsdam

16:00 – 17:00     Lijpe Chickies, XXXS jongerenpodium

17:00 – 18:15     SAIL Sing-Along, Hoofdpodium Kop Java

17:00 – 19:00     Chillen en loungen, Bogortuin ING Pirateneiland

17:00 – 17:30     Zirkus Zirkus, Provincie NH Kinderpodium

17:00 – 20:00     Wedstrijdblok: Matchracen, Sailsation Wedstrijdgebied

17:00 – 19:00     Aquacorso, IJ- en ijhaven

18:00 – 18:30     Surya & Rubian, XXXS jongerenpodium

18:45 – 19:30     Zwart Licht, XXXS jongerenpodium

19:00 – 22:30     Piratenstrandfeest met DJ’s & artiesten, Bogortuin ING Pirateneiland

20:00 – 22:00     Havenlied Ellen ten Damme, Hoofdpodium Kop Java

20:00 – 21:00     Laura Jansen, XXXS jongerenpodium

21:15 – 22:15     DJ TLM, XXXS jongerenpodium

22:00 – 22:30     Vuurwerk, IJ- en ijhaven

Programma Sail 2010 – zondag 22 augustus

09:00 – 10:30     Roeisaluut, IJ- en ijhaven

10:00 – 16:00     Tall Ships bezoeken, Tall Ships

10:00 – 11:30     ‘Blessing of the Sails’, Hoofdpodium Kop Java

10:00 – 19:00     Piratenbeleving en Götheborg open, Bogortuin ING Pirateneiland

10:00 – 23:00     Foto-expo, Verbindingsdam

10:30 – 15:30     Stadsverteller Karel Baracs, Tall Ships

11:00 – 11:30     Jeroen Zijlstra, Hoofdpodium Kop Java

11:00 – 18:00     Divers kinderprogramma, Provincie NH Kinderpodium

11:00 – 12:00     Schoenenzaak anders, Provincie NH Kinderpodium

11:00 – 13:00     Wedstrijdblok: Regenbogen, Sailsation Wedstrijdgebied

11:00 – 22:30     5HarboursCityTour, Gedempte inst. Jongereneiland

11:00 – 13:00     Aquacorso, IJ- en ijhaven

11:00 – 18:00     Expo kunstenaars, Loods 6

11:30 – 17:00     Zeilactiviteiten voor kinderen, Bogortuin Aquarena/Wal

12:00 – 17:00     Vlotten bouwen, Bogortuin Aquarena/Wal

12:00 – 22:15     Divers cultureel programma, Lloydsplein Koepeltent

12:00 – 13:00     ROC Amsterdam, XXXS jongerenpodium

12:00 – 22:15     Divers cultureel programma, IJplein Koepeltent

12:30 – 13:30     Kapitein Winokio, Provincie NH Kinderpodium

13:00 – 14:00     De Haven Symfonie, Hoofdpodium Kop Java

13:00 – 17:00     Zuiderzeemuseum, Bogortuin Aquarena/Wal

13:00 – 14:00     DEMO Marine en KNRM, Sailsation Wedstrijdgebied

13:15 – 13:45     Dockzz jongerenprogramma, XXXS jongerenpodium

13:30 – 17:30     Circus Kristal, Bogortuin Aquarena/Wal

14:00 – 15:00     Meisje van de zee, Provincie NH Kinderpodium

14:00 – 15:00     Vlootschouw, Sailsation Wedstrijdgebied

14:00 – 15:00     SJA Studio West Showcase, XXXS jongerenpodium

15:00 – 16:00     Carel Kraayenhof – Sail-Jazz Swing, Hoofdpodium Kop Java

15:00 – 17:00     Wedstrijdblok: Skûtsjesilen, Sailsation Wedstrijdgebied

15:30 – 16:15     Kapitein Winokio, Provincie NH Kinderpodium

16:00 – 17:00     Lijpe Chickies, XXXS jongerenpodium

17:00 – 18:15     SAIL Sing-Along, Hoofdpodium Kop Java

17:00 – 19:00     Chillen en loungen, Bogortuin ING Pirateneiland

17:00 – 17:30     Monique Smit, Provincie NH Kinderpodium

17:00 – 20:00     Wedstrijdblok : Matchracen, Sailsation Wedstrijdgebied

17:00 – 19:00     Aquacorso, IJ- en ijhaven

18:00 – 18:30     Fouradi, XXXS jongerenpodium

19:00 – 22:30     Piratenstrandfeest met DJ’s / artiesten, Bogortuin ING Pirateneiland

19:00 – 19:30     Shirma Rouse, XXXS jongerenpodium

20:00 – 21:00     C-MON & KYPSKI, XXXS jongerenpodium

20:30 – 22:15     Dansi Nautica!, Hoofdpodium Kop Java

21:15 – 22:15     The Partysquad, XXXS jongerenpodium

22:15 – 22:45     Vuurwerk, IJ- en ijhaven

Programma Sail 2010 – maandag 23 augustus

09:00 – 13:00     Vertrek van alle schepen, Tall Ships

09:00 – 13:00     Vertrek van alle schepen, Varend Erfgoed

Reacties


ilovenoord